Dobierz swój kolor

Czy Biokap jest bezpieczny?

W przypadku sięgania po jakikolwiek kosmetyk warto przede wszystkim przeanalizować bezpieczeństwo jego stosowania. Jako doświadczona firma doskonale wiemy, że kosmetyki mogą nie tylko pomóc, ale także bardzo zaszkodzić. Szampony, odżywki do włosów i farby Biokap zostały stworzone zgodnie z najwyższymi standardami. Przez to, że ich skład opiera się niemal w całości na naturalnych składnikach, możemy zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i skuteczne działanie naszych produktów.

 

W przypadku kosmetyków dużym problemem są reakcje alergiczne. Ich powodem są najczęściej chemiczne substancje, takie jak SSL, parabeny, silikony czy amoniak. Te składniki nie znajdują się jednak w żadnym z produktów Biokap. Szampony bez SSL to bezpieczna metoda pielęgnacji włosów, która nie powoduje przesuszenia skóry i reakcji alergicznych.

 

Proponowane przez Biokap farby o ponad 90 % składzie naturalnym pozwalają na trwałą koloryzację bez obaw o szkodliwy wpływ na organizm. Zachowują one przy tym intensywność i trwałość koloru taką jak farby drogeryjne. Szkodliwe utleniacze zastąpiliśmy liofilowymi kwasami owocowymi. Dodatkowo mieszanka farbująca zawiera odżywcze ekstrakty roślinne, proteiny ryżowe, pszenne i sojowe oraz ceramidy roślinne TAK?. Dlatego farbowanie produktami Biokap daje piękny i zdrowy efekt, a dzięki składnikom pochodzenia naturalnego, wzmacnia również strukturę włosów.

 

Lata eksperymentów nad działaniem naturalnych składników pozwoliły na uzyskanie kosmetyków, które są jednocześnie bezpieczne i skuteczne. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że farby do włosów Biokap mogą być polecane nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Farby apteczne Nutricolor Seria Pomarańczowa i Nutricolor Delicato są także dostosowane do potrzeb osób ze skłonnościami do podrażnień i alergii. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów mogą być stosowane bez względu na wiek, płeć czy rodzaj włosów.

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl