Dobierz swój kolor

Czym jest Biokap?

Rynek kosmetyków do pielęgnacji włosów rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jednak w tak dużej ilości produktów trudno znaleźć taki, który nie miałby w swoim składzie SSL czy emulgatorów. Każdy z nich jest mieszanką chemicznych substancji, które mają destruktywny wpływ na nasze zdrowie. Wyjątkiem są naturalne produkty Biokap stworzone z myślą o zdrowych i pięknych włosach.

 

Biokap jest linią naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Nasze szampony, odżywki i farby bez amoniaku to produkty o prawie 100 % składzie naturalnym. Wykorzystywane ekstrakty z roślin takich jak rozmaryn, eukaliptus czy wierzba doskonale odżywiają, wzmacniają i chronią włosy. Sztuczne silikony czy emulgatory PEG są do tego zupełnie zbędne! Farby z linii Nutricolor Pomarańczowa i Nutricolor Delicato posiadają naturalne właściwości farbujące. Dzięki Biokap można cieszyć się pięknym, głębokim i trwałym kolorem włosów bez konieczności narażania ich na działanie chemicznych mieszanek koloryzujących.

 

Biokap proponuje swoim klientom najwyższej klasy produkty o naturalnym składzie. Nasze zdrowe farby i kosmetyki pielęgnacyjne są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów. Delikatna formuła farb Biokap sprawia, że koloryzacji mogą się poddać nawet kobiety w ciąży i matki karmiące co jest prawdziwą rewolucją w kosmetyce!

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl