Dobierz swój kolor

Dla kogo odpowiedni jest Biokap?

Rozważając zakup jakiegokolwiek kosmetyku do włosów często zadajemy sobie pytanie czy jest dla nas odpowiedni. Dlaczego więc nie sięgnąć po naturalne produkty Biokap, które są odpowiednie praktycznie dla każdego? 

Kosmetyki i farby do włosów Biokap opierają się na działaniu naturalnych składników. W ich składzie nie ma prawie w ogóle substancji chemicznych takich jak SSL, amoniak, emulgatory PEG czy PPD (seria Delicato). Dzięki temu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest zminimalizowane prawie do zera. Pozwala to na stosowanie kosmetyków Biokap przez wszystkich bez względu na wiek, płeć czy rodzaj włosów.

Zdrowe farby Biokap z serii Nutricolor Pomarańczowa i Nutricolor Delicato są idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy cieszyć się pięknym kolorem włosów, ale mamy skłonności do alergii na farby do włosów i do podrażnień wrażliwej skóry głowy. Naturalne składniki Biokp chronią skórę głowy i odżywiają włosy podczas koloryzacji. Wyeliminowanie ze składu silnie chemicznych substancji pozwoliło na stworzenie mieszanki koloryzującej odpowiedniej nawet dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Jedynymi ograniczeniami dotyczącymi stosowania farb aptecznych Biokap są nasze oczekiwania. Należy pamiętać, że ich naturalny skład sprawia, że możliwe jest rozjaśnienie koloru włosów o 1-2 tony. Jeżeli chcemy otrzymać efekt rozjaśnienia o 3-4 tony warto sięgnąć po delikatny krem rozjaśniający Biokap.

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl