Dobierz swój kolor

Certyfikowany Organiczny Szampon i Żel do Mycia Ciała

Organiczny szampon do włosów

Organiczny szampon i żel do mycia ciała w jednym jest produktem certyfikowanym przez Ecocert Greenlife. Jak wszystkie produkty z linii BIOKAP, również ten kosmetyk nie zawiera drażniących skórę substancji – parabenów, silikonów, perfum, barwników syntetycznych oraz surowców genetycznie modyfikowanych. W skład produktu wchodzą przede wszystkim naturalne składniki (stanowią one aż 99,23% wszystkich składników) wywodzące się z roślin, które w dużym stopniu pochodzą z upraw ekologicznych (aż 12,93%).


Ogromną zaletą produktu jest jego uniwersalność – może być stosowany zarówno jako szampon, jak również jako płyn do mycia ciała. Ze względu na to, że ma wpływać pozytywnie nie tylko na skórę głowy i włosy, ale również na skórę całego ciała, posiada większą ilość substancji kojących, nawilżających oraz oczyszczających. Proteiny pszenne i ryżowe, które mieszczą się w składzie zarówno szamponów, jak i płynów do mycia, korzystnie wpływają na gładkość skóry oraz jedwabistość włosów.


Mimo że kosmetyk jest przeznaczony do pielęgnacji wszystkich – niezależnie od wieku, to jednak jest szczególnie polecany sportowcom. Dzięki zawartości olejków eterycznych z tymianku i lawendy, kosmetyk wspaniale myje skórę i włosy i można go używać każdego dnia.

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl