Dobierz swój kolor

Farba do włosów Biokap Delicato


Naturalne farby do trwałej koloryzacji włosów są nowoczesną propozycją dla kobiet dbających o swoje zdrowie i atrakcyjny wygląd. W trosce o pełne zadowolenie klientek firma Biokap przygotowała specjalną serię farb aptecznych -  Nutricolor Seria Zielona Delicato. Kierując się głównym mottem przedsiębiorstwa – naturalność przede wszystkim, stworzyliśmy mieszankę farbującą, która pozwala na uzyskanie intensywnego koloru przy użyciu minimalnej ilości składników chemicznych. Czerpiemy z natury wszystko co najlepsze!

 

Delikatne farby do włosów z serii Delicato posiadają w swoim składzie ponad 90 % naturalnych składników. Mimo to koloryzacja jest trwała i pozwala na uzyskanie niezwykle intensywnego koloru. Efekt taki zawdzięczamy obecności liofilowych kwasów owocowych. Wnikają one głęboko w strukturę włosa, nie uszkadzając jej. Dzięki temu kolor nie blaknie, nie wypłukuje się i zachowuje swój wygląd przez długi czas.

 

Wyeliminowanie ze składu farb Nutricolor Delicato wszelkich szkodliwych substancji, takich jak parabeny, amoniak, SSL czy parafenylenodiaminy PPD sprawiło, że udało się zminimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych. Zapobiegają temu także olejek arganowy i wyciąg z wierzby.

 

Działanie farb Biokap Nutricolor Seria Zielona oparte jest na naturalnych właściwościach protein roślinnych – owsianych, pszennych, ryżowych i sojowych. Mają one działanie odżywcze i nawilżające. Farbowanie włosów staje się więc nie tylko zabiegiem koloryzującym, ale także pielęgnującym włosy. 

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl