Dobierz swój kolor

Farba do włosów Biokap Nutricolor


Farba bez amoniaku Nutricolor Pomarańczowa została stworzona na podstawie wieloletnich badań, prowadzących do odkrycia naturalnych substancji dających trwałą koloryzację na najwyższym poziomie. Skład farby Biokap to w ponad 90 % składniki pochodzenia roślinnego. Dzięki temu farba odpowiednia jest dla kobiet w ciąży, karmiących matek, a także osób z małą tolerancją na alergeny. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, farba nie ma tak szkodliwego wpływu na skórę głowy i strukturę włosa jak inne farby.

 

Seria farb Nutricolor Pomarańczowa ma w swoim składzie roślinne proteiny, które doskonale odżywiają włosy i sprawiają, że stają się one lśniące, mocne i łatwe w ułożeniu. Proteiny sojowe, pszenne, owsiane i ryżowe wnikają głęboko w strukturę włosa, chroniąc go przed uszkodzeniem podczas koloryzacji. Podczas zabiegu farbowania skóra głowy często zostaje podrażniona. Farby Biokap, a zwłaszcza zawarty w nich olejek arganowy i wyciąg z wierzby skutecznie chronią ją i działają przeciwuczuleniowo. Przed wystąpieniem reakcji alergicznej chronią także wykorzystane w serii Pomarańczowej liofilowe kwasy owocowe – mleczny z trzciny cukrowej i buraka cukrowego, cytrynowy z cytrusów, winowy uzyskiwany z winogron oraz jabłkowy z porzeczek. Kwasy te mają jeszcze jedno zadanie – stabilizują i utrwalają działanie mieszanki koloryzującej. Dzięki temu farba nie wypłukuje się, nie blednie i pozwala na uzyskanie intensywnego koloru włosów.

 

Farba apteczna Biokap Nutricolor Pomarańczowa nie zawiera amoniaku, silikonów, SSL, parabenów ani wielu innych szkodliwych składników syntetycznych. 

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl