Dobierz swój kolor

Krem rozjaśniającyZabieg rozjaśniania włosów często mocno je osłabia. W związku z tym wiele pań w ogóle rezygnuje z koloryzacji. Mieszanka rozjaśniająca firmy Biokap pozwala na bezpieczne i nieszkodliwe dla włosów rozjaśnienie o 3 – 4 tony. Nie tylko nie niszczy włosów, ale nawet je odżywia i poprawia ich wygląd. A wszystko to dzięki naturalnym składnikom!

 

Krem do rozjaśniania włosów Biokap Nutricolor Delicato zawiera w swoim składzie proteiny roślinne – owsiane, sojowe, ryżowe i pszenne. Są to znane od wieków substancje odżywcze i regenerujące. Dzięki temu rozjaśniane włosy zyskują blask i stają się mocniejsze. Nie pojawia się także charakterystyczny po zabiegu efekt puszących się włosów.

 

Rozjaśnianie włosów o 3-4 tony delikatnym kremem bez amoniaku Biokap nie powoduje również podrażnień ani reakcji alergicznych. Zastosowane w mieszance rozjaśniającej wyciągi z wierzby i olejku arganowego chronią skórę głowy i tworzą ochronną powłokę na powierzchni włosa.

 

Mieszanka rozjaśniająca Biokap czerpie z natury wszystko co najlepsze. Użycie sztucznych, chemicznych substancji w przypadku tego kosmetyku jest ograniczone do minimum, a wykorzystane produkty syntetyczne są bezpieczniejsze dla zdrowia.

 

Delikatny krem do rozjaśniania Nutricolor Delicato jest nie tylko nieszkodliwy dla włosów i skóry głowy, ale także wygodny w użyciu. Jedno opakowanie można używać podczas kilku zabiegów. Zestaw zawiera też specjalną szczoteczkę, ułatwiającą aplikację kremu.

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl