Dobierz swój kolor

Mój nowy kolor

Dobór idealnego koloru włosów nie jest łatwy. Trzeba uwzględnić wiele aspektów naszego wyglądu takich jak kolor oczu czy odcień skóry. Najskuteczniejszą metodą jest ustalenie czy jesteśmy kolorystyczną wiosną, latem, jesienią czy też zimą. Wiedza ta pozwoli na dobranie idealnej farby Biokap.

 

Kobiety typu wiosna mają zazwyczaj skórę o odcieniu brzoskwiniowym lub lekko złotym. Idealnym kolorem włosów dla pani-wiosny będzie ciepła paleta blond. Odcienie złociste i świetliste pozwolą na uwydatnienie urody i podkreślenie koloru oczu. Jeśli jednak kobieta o wiosennym typie urody lepiej czuje się w ciemniejszych włosach to polecane są dla niej ciepłe brązy, z lekką nutą złotego.

 

Lato to najczęściej spotykany typ urody w Polsce. Delikatne rysy i jasne oczy sprawiają, że Panie Lato doskonale prezentują się w kolorze jasny i platynowy blond oraz złocisty i szwedzki blond. 

 

Jesień to kobiety, dla których stworzone są wszelkie brązy i odcienie rudości. Kasztanowy i miedziany blond idealnie podkreśli jasną karnację i urocze piegi. Panie o tym typie urody powinny unikać jasnych blondów.

 

Brązy, mahonie i czernie to najlepsze propozycje dla Pani Zimy. Taki kolor włosów podkreśla ich porcelanową cerę. Delikatne farby do włosów z naszej palety pozwolą na doskonałe uwydatnienie koloru oczu.

 

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl