Dobierz swój kolor

Naturalne farbowanie

Farbowanie włosów to dzisiaj zupełnie naturalna czynność. Każda aktywnie żyjąca i dbająca o siebie kobieta nie wyobraża sobie dzisiaj życia bez trwałej koloryzacji włosów. To właśnie dzięki farbom fryzjerskim kobiety mogą się czuć pięknie i młodo bez względu na upływający czas i siwiejące włosy. Jednak farba farbie nie równa! Sięgając po naturalne farby Biokap mamy pewność, że za urodę nie zapłacimy utratą zdrowia.

 

Przeważająca większość farb dostępnych na rynku posiada mocno chemiczny składniki np. amoniak. Niestety koloryzacja takimi produktami może skończyć się wystąpieniem reakcji alergicznych, silnych podrażnień i uszkodzeniem struktury włosa. Sięgając po naturalne farby do włosów Biokap Nutricolor i Nutricolor Delicato unikamy tego rodzaju nieprzyjemnych powikłań po farbowaniu włosów.

 

Naturalne farbowanie włosów jest najlepszym sposobem na uzyskanie intensywnego i trwałego koloru włosów. Farby nie zawierają w swoim składzie amoniaku, ani szkodliwych barwników sztucznych. Specjalnie wyselekcjonowane składniki pozwalają na uzyskanie głębokiego i wyrazistego koloru włosów oraz pielęgnując przy tym skórę głowy. Podczas koloryzacji farbami Biokap włosy są jednocześnie nawilżane i odżywiane.

 

Do wyboru mamy dwie serie farb Biokap – Nutricolor Pomarańczowa oraz Nutricolor Zielona Delicato. Różnią się one paletą kolorów oraz składem. Farba Delicato jest bardziej delikatna i przeznaczona dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą głowy.

 

Farby Biokap są zaliczane do grupy dermo-kosmetyków. Z tego powodu można je kupić wyłącznie w aptekach. W celu wzmocnienia efektów koloryzacji zalecamy stosowanie również innych kosmetyków marki Biokap – szamponów, masek i odżywek. 

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl