Dobierz swój kolor

Skład Biokap

Wszechobecna chemia nauczyła nas dbać o bezpieczeństwo podczas stosowania kosmetyków zwłaszcza w przypadku produktów do trwałej koloryzacji włosów. Biokap opracował farby do włosów bez amoniaku, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a przy tym dają doskonałe efekty.

 

Zarówno kosmetyki pielęgnacyjne Biokap jak i nasze farby oraz krem rozjaśniający zostały stworzone z myślą o połączeniu skutecznego działania z bezpieczeństwem stosowania. Dzięki wieloletnim badaniom udało się stworzyć produkty o prawie 100 % składzie naturalnym, które dają doskonałe efekty pielęgnacyjne i koloryzacyjne. Jednocześnie Biokap pozostał marką przyjazną dla skóry głowy i włosów. Udało nam się stworzyć naturalną alternatywę dla szkodliwych substancji chemicznych – parabenów, emulgatorów czy PPD. Zamiast tego oferujemy cały wachlarz naturalnych składników – ceramidy roślinne, proteiny ryżowe, ekstrakty z rozmarynu, eukaliptusa czy wierzby. Podczas koloryzacji włosy nabierają nie tylko pięknego odcienia, ale także zostają odżywione i wzmocnione. Zawdzięczamy to zastąpieniu szkodliwych składników farb liofilowymi kwasami owocowymi.

 

Stworzenie mieszanki koloryzującej o naturalnym składzie było dla nas wyzwaniem, które zakończyło się znaczącym sukcesem. Naturalne farby Biokap są na tyle bezpieczne i nieszkodliwe, że mogą być polecane kobietom w ciąży i matkom karmiącym. Dzięki zastosowaniu olejku arganowego nasze produkty dedykowane są także osobom ze skłonnościami do alergii i podrażnień skóry głowy. Farby apteczne Biokap pozbawione są amoniaku oraz innych szkodliwych składników, których pełno w konkurencyjnych farbach drogeryjnych. To sprawia, że Biokap to najbezpieczniejsza metoda koloryzacji na rynku.

Nowa, ulepszona seria farb Biokap zawiera także TRICOREPAIR Complex składający się z protein ryżowych, sojowych i owsianych (odbudowa włosa), ekstraktu z wierzby (filtr UV), lipofilnych kwasów owocowych (ochrona skóry), oraz olejku arganowego BIO (odżywienie, nawilżenie).


Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl