Dobierz swój kolor

Sprzedaż w Aptece

farby apteczneKosmetyki Biokap zaliczają się do grupy dermo kosmetyków. Z tego powodu sprzedawane są głównie w aptekach i podlegają prawu farmaceutycznemu. Farby Biokap posiadają właściwości pielęgnacyjne i przeciwalergiczne, a przede wszystkim, nie zawierają substancji chemicznych. 

 

Farby Biokap Nutricolor zostały szczegółowo przebadane dermatologicznie pod kierunkiem prof. Plinio Richemi z Wydziału Medycyny i Chirurgii, Departamentu Medycyny Wewnętrznej i Terapii Medycznej Zakładu Farmakologii i Toksykologii Komórkowej i Molekularnej Uniwersytetu w Padwie. 20 ochotniczek wzięło udział w teście podrażnień skóry, którego zadaniem była ocena ewentualnej intensywności podrażnień po zastosowaniu farby aptekakosmetyku wg. klasyfikacji zmodyfikowanego testu Draize’a. U żadnej z respondentek nie wykryto wartości rumienia czy obrzęku, które byłyby statystycznie istotne. Poziom wskaźników średniego podrażnienia (IIM) pozwolił na zaklasyfikowanie kosmetyków Biokap jako produkty niepodrażniające skóry. Wyniki badań klinicznych są dostępne do wglądu na życzenie.Farby Biokap Nutricolor posiadają pozytywną opinię Krajowego Konsultanta ds. Dermatologii prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Opinia te wydana została w oparciu o testy produktów w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wyniki przeprowadzonych badań wykazały, że kosmetyki Biokap są bardzo dobrze tolerowane przez alergików, a szczególnie przez osoby uczulone na detergenty i barwniki sztuczne. Delikatny skład oraz duża zawartość lipokwasów sprawiają, że farby Biokap są bezpieczne dla skóry i włosów.

 

W myśl Prawa Farmaceutycznego farby Biokap Nutricolor dopuszczone są do sprzedaży w aptekach na takich samych zasadach, jak inne dermo-kosmetyki. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje na ten temat, prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie lub telefon: 22 644 50 57.

Aktualności

2015-06-16 | Nowa seria Biokap Anticaduta

Podejmij walkę z wypadaniem włosów. Wypróbuj produkty z serii Anticaduta.

2015-06-26 | Blog Biokap

Zapraszamy do lektury!

NOWOŚĆ

Nowości

Naturalne kosmetyki Biokap

Naturalne produkty Biokap.

Naturalne produkty Biokap.

Apteki

Mapa Aptek

Apteki

Dowiedz się, gdzie możesz kupić naturalne kosmetyki Biokap.

Mapa Aptek

Copyright © 2014 BIOKAP. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: www.jellinek.pl